Cześć, jestem Kamil!

Autor, myśliciel i ciągły poszukiwacz głębszego sensu życia. Moje pasje koncentrują się na duchowości i rozwijaniu samego siebie. Możesz mnie znać z mojej pierwszej książki „Jak wyrażać gniew z miłością?”, która jest wynikiem inspiracji, jaką zaczerpnąłem z książek Neale’a Donalda Walscha. Jestem jego wielkim fanem i przeczytałem wszystkie jego prace dostępne w języku polskim. To właśnie w książce „The New Revelations” Neale’a Donalda Walscha, którą przetłumaczyłem na język polski, znalazłem myśl, która stała się zalążkiem mojego pierwszego dzieła.

Nie lubię komplikować prostych spraw. Moje książki to przystępne, empatyczne porady, które pomogą ci w życiu. Bo życie to nie tylko ciągłe odkrywanie, ale także tworzenie siebie na nowo. Nie ma tu miejsca na stagnację.

Gdy nie piszę, oddaję się medytacji, zgłębiam inspirujące treści i rozmawiam z ludźmi, którzy są na podobnej drodze do ciągłego tworzenia siebie na nowo. Bo o to chodzi – żeby każdego dnia być lepszą wersją siebie i inspirować innych do tego samego.